WwW.MeKaNiN.eNiYiFoRuM.NeT
Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz...
Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mekancıların Ortak Noktası

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rapidshareden Bedava Premium Üyelik Alma

YazarMesaj
çakal_12
Administratör
Administratör
çakal_12

Rapidshareden Bedava Premium Üyelik Alma Empty
MesajKonu: Rapidshareden Bedava Premium Üyelik Alma   Rapidshareden Bedava Premium Üyelik Alma Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 5:11 pm

Rapidshare Premium Üyeliği:

arkadaşlar yapmanız gerekenler çok uzun görünsede aslında çok basit bana hak vereceksiniz

Paypal a üye olmamiz gerekiyor,ki bu bedava, bunun için;

http://www.paypal.com/ (Kredi karti girmek zorunda degilsiniz) adresine girip üye ol'a tikliyoruz. Ülkemizi seçip “kişisel”i seçip başlayını tıklıyorsunuz . Karsimiza çikan formu dolduruyoruz. Formu doldururken bilgilerinizi ister dogru yazin ister sallayin. Ama e-mail adresini dogru yazmaniz önemli. ''' kabul ediyorumhesabıöı oluştur a tıklıyorsunuz ''' Ikinci asama olan kredi karti bilgilerine gelince alttaki ''' hesabımı oluştur'' a basarak kayıttan çıkıyorsunuz mailimize aktivasyon linki gönderiliyor. Maildeki linke tiklayip karsimiza çikan sayfada sifremizi giriyoruz ve artik bir paypal hesabimiz olusturuldu.

Simdi para kaynagimiz olan reklam sitesine üye olma kismina geldik.Bunun icin asagidaki linki tiklayarak sayfaya giriyorsunuz ve burayada üye oluyorsunuz bedava!!!!

A.W.Surveys The New Survey Experience

5-10 Dk da 27$ (Gerçekten Oluyor)

hiç bu kadar çabuk para kazandiran bir site görmedim..ben de biraz önce üye oldum..parayi da garanti veriyorlar..arkadasim aldi da..benim yeni haberim oldu..neyse sadede geleyim...
açilacak sayfada sag üst kösede Create A Free Account'a tiklayin.Daha sonra bosluklara sunlari yazacaksiniz:

Username: Kullanici adiniz
Password: 7-15 karakterli sifreniz
First name: Adiniz
Last name: Soyadiniz
Email Address: Email Adresiniz(Paypala verdiiniz e-mail adresinizle ayni olsun)
ve en son da kutucugun içine resimde gördügünüz karakterleri girip Create Free Account butonuna tiklayin.

Ve Sonra Assagida Üzerinde 4$ 6$ Ve Bazi Yazilar Olan

Linklere Tiklayin, Start Survey Butonuna Bastiktan Sonra

Click For Web Site 1 E Tiklayip Siteye Göz Atin,

Alttaki Bosluga it's a good site,really this is very nice,great site this gibi ifadeler yazin

web Site 2 Içinde Aynisini Yapin ve 4$ hazir

Tüm Linklere Aynisini Yaptiktan Sonra.... 27$ iniz Hazir Olacak 75$ oldugu zaman(3 kere ayni islemleri yaptiktan sonra paraniz hazir) Arkadaslarinizin size referans olmasini saglayarak hesabinizdaki parayi artirabilirsiniz.

Reedem Moneye Tiklayip PayPal Hesabina Aktarin
paralarinizla isterseniz RAPIDSHARE üyeligi alin
isterseniz metin2 de ep alin
isterseniz knightta cash veya premium
isterseniz sro da silk alin
veya paypal destekli sitelerden alisveris yapin

arkadaslar zaten üye olunca linklere tiklayarak oralara yazip doldurursaniz isterseniz sallayin kafadan 27$ zaten oluyor

Su an oluyormu bilemiyorum bende deniyorum, toplam 32 $ oldu ama devami referanslarla gelecek sonucunu toplam 75 $ olunca görecegim

arkadaşlar bu sitede para kazanmaya devam etmek için sizin referensa ihtiyacınız var referans içinde sitede '' refer friend '' yazılı butona tıklamalısınız Your Direct Referring Link is below yazısının altındaki link sizin likinizdir yani bu linki kullanarak üye olunursa hesabınıza 1 dolar ekleniyor bu linki arkadaşlarınıza dagıtarak para kazanabilirsiniz[url][/url]

Rapidshareden Bedava Premium Üyelik Alma
1 sayfadaki 1 sayfası